19 Сер

Автоматичні жалюзі

Автоматичні жалюзіЖалюзі міцно увійшли в наше життя. Тобто, у кого на вікнах висять ці естетичні та функціональні пристрої вже ні за що не поміняють їх на прості штори. Але сучасна технологія привнесла у наше життя ще більш зручний варіант жалюзі — автоматичні жалюзі. Тепер не потрібно вставати, підходити до них і керувати вручну.

Адже іноді поруч з вікном стоїть стіл, шафа і щоразу підходити до цих віконних пристроїв незручно. Може бути і так, що розміри вікна не дозволяють легко міняти напрямок світла, освітленість приміщення. А якщо в будинку є ще й кілька жалюзі, до яких доводиться підходити по кілька разів на день. У таких ситуаціях ви оцінете зручність автоматичних жалюзі. Вони будуть відкриватися за вашим бажанням, натисканням на кнопку пульта дистанційного керування.

Автоматичні жалюзі мають різні типи управління, що дозволяє опускати, піднімати їх, сидячи у зручному кріслі, на дивані або лежачи на ліжку. Перебуваючи в іншому кінці кімнати або навіть в іншій кімнаті, ви зможете повертати ламелі на відстані і тим самим регулювати кількість світла в приміщенні.

Переваги жалюзі — автомат:

  • Потрібен лише 1 пульт для управління декількома жалюзі
  • Можливо регулювати освітлення приміщення навіть у вашу відсутність
  • Зручний таймер, який сам керуватиме часом їх відкриття або закриття

Простота в управлінні.

Працювати з автоматичними жалюзі не складно. Легким натисканням на одну кнопочку, ви піднімаєте полотно жалюзі, а натисканням на іншу — опускаєте. Третя кнопка зупиняє цей процес за вашим бажанням. Двошвидкісний привід дозволяє уповільнити швидкість повороту ламелей, даючи достатньо часу, щоб ви розташували ламелі як задумали. Потім механізм починає працювати швидше, і пристрій швидко підніметься або опуститься.

Автоматичний захист вашого вікна може працювати від дистанційного керування (ДУ), вимикача, електроприводу. Пульт ДУ працює від батарей, на радіосигналі або за допомогою інфрачервоного сигналу. Радіосигнал дозволяє одним пультом керувати кількома жалюзі, навіть якщо вони розташовані в різних приміщеннях будинку. У цьому так само допомагає настінний перемикач або пульт управління. Або обидва ці елементи управління одночасно.

Колірна гамма автоматичних жалюзі широка. Теж можна сказати і про матеріал для них. За бажанням, замовник може вибрати автоматичні жалюзі з дерева, алюмінію, у вигляді жалюзі -плісе, римських, рулонних та інших видів жалюзі.

Share this

Leave a reply