07 Жов

Фотожалюзі і жалюзі з логотипом

Фотожалюзі і жалюзі з логотипомБудь-яка солідна фірма і компанія прекрасно усвідомлює необхідність рекламувати свій товар всіма можливими способами. Але при цьому потрібно стежити щоб реклама була доречною, і не викликала неприйняття у потенційних клієнтів.

Заявити про себе можна не тільки на сторінках газет і з телеекранів, а й у своєму власному офісі, причому зробити це доречно і вельми красиво. Досить замовити жалюзі з логотипом своєї компанії для всіх приміщень свого офісу, і можна бути впевненими в тому, що відвідувачі вашого офісу запам’ятають логотип вашої компанії на підсвідомому рівні.

Зробити таке замовлення можна в компанії, що займається виробництвом і продажем жалюзі з необхідною комплектацією до них. І природно, що потрібно вибирати компанію-виробника з хорошою репутацією, великим терміном роботи на ринку жалюзі, під всі ці критерії цілком підходить наша компанія, що випускає широкий асортимент різних моделей жалюзі і працююча на даному ринку вже більше 11 років.


Читайте також: Жалюзі в сучасному інтер’єрі


Як правило, жалюзі з логотипом — це вертикальні жалюзі виготовлені з тканинного матеріалу, а логотип на них робиться ненав’язливим і незабутнім. Такими жалюзі можна оформити місця для важливих переговорів, кабінети директорів та їх заступників, а також прості офісні приміщення. Рекомендується робити жалюзі не з одним одноманітним малюнком, а жалюзі в декількох варіаціях, таким чином, ви зумієте рекламувати логотип своєї організації не настільки нав’язливо. Відвідувачі можуть навіть не звернути свою увагу на малюнок жалюзі, і, тим не менш, вони заберуть зображення з собою на рівні підсвідомості, а цього вам і треба прагнути / домогтися!

Ще одним прекрасним варіантом прикрасити свій офіс є фотожалюзі, що з’явилися на ринку порівняно недавно, але вже встигли завоювати собі чимало шанувальників. Переваг у таких жалюзі дуже багато, це і неповторність малюнка на самих жалюзі, хороше поєднання фотожалюзі з навколишнім інтер’єром, відносно невисока ціна на них, і багато іншого. Також як і жалюзі з логотипом, фотожалюзі можна виготовити під замовлення.

Фотожалюзі виготовляють з тканинного матеріалу і це (за рідкісним винятком) жалюзі вертикального типу. Іноді такі жалюзі бувають і на рулонних шторах, що також не поганий варіант для облаштування свого робочого місця. Та й у домашній обстановці таким жалюзі завжди знайдеться місце, але тільки в цьому випадку, на них повинна бути зображена нейтральна картина, а не банер-якоїсь компанії!

Share this

Leave a reply