Жалюзі горизонтальні

zhaljuzi-gorizontalnye

Традиційно на горизонтальні жалюзі вибір падає при оформленні офісних і виробничих приміщень. Але поява широкої колірної гами дозволяє підібрати алюмінієві жалюзі, які ідеально впишуться в будь-які, навіть самі незвичайні інтер’єри житлового простору.
Застосування горизонтальних жалюзі в офісах несе цілий ряд переваг: вони забезпечують захист робочих приміщень від сонячного світла, позбавляють від заважаючих роботі і викликаючих втому очей відблисків на екранах комп’ютерів. Крім функції світлозахист вони застосовуються також в якості внутрішніх офісних перегородок, що розділяють робочі зони і персональні робочі місця.

При цьому, вони не тільки легко справляються з функцією захисту внутрішнього простору від прямих сонячних променів, але і з їх допомогою можна регулювати і інтенсивність світлового потоку. Алюмінієві ламелі проходять обробку спеціальної, стійкої до вигоряння фарбою, що володіє здатністю відбивати світло. Вагома перевага використання горизонтальних алюмінієвих жалюзі полягає в тому, що вони легко чистяться при ручному прибиранні і не вбирають запахів.

Жалюзі горизонтальні від 245 грн/м2

Ваше ім'я:

Номер телефону:


В залежності від побажань замовника і необхідних розмірів може бути обрана різна по ширині алюмінієва стрічка – 16, 25 або 50 мм. Найбільші можливості колірного вибору представлені для горизонтальних жалюзі шириною 25 мм.
Для вишуканих інтер’єрів ми також пропонуємо дерев’яні жалюзі шириною ламелі 25 і 50мм.

Для того, щоб ціна жалюзі у Львові була невисокою, наша компанія докладає багато зусиль. Ми самі здійснюємо повний цикл виготовлення ролет і жалюзі, починаючи від вимірів і закінчуючи якісною установкою та гарантією тривалої експлуатації. Комплектуючі матеріали та аксесуари для виготовлення жалюзі і ролет ми купуємо оптом безпосередньо у відомих і перевірених виробників з Європи, Туреччини, Малайзії.[/vc_column_text]

Класифікація

    • Стандартні 25 мм – виробляються з алюмінію з шириною ламелі 25 мм і органічно вписуються в невеликі і середні отвори і вікна. Відмінна риса цих систем – найбільш низька вартість. Зручне управління забезпечується шнуром (піднімає ламелі) і пластиковим прутом (повертає), їх розташування можливо з лівого або правого боку виробу. Для монтажу на стіну або стелю застосовується універсальний вид кріплення. Для закріплення вироби (щоб не хиталося на вітрі при відкритій стулці) служить механізм нижніх фіксаторів. Для ламелей шириною 25 мм можливе виготовлення виробу висотою і шириною до 2 м.
    • Горизонтальні жалюзі 16 мм – ідеально підходять для прорізів невеликого розміру. Нюанси управління та кріплення, відповідають виробам 25 мм. Габаритні розміри можливі до 1,8 м в ширину і до 2 м у висоту.
    • Межрамние жалюзі 25 мм – оптимальний вибір для офісних перегородок з подвійним склінням (з відстанню між стеклами від 2,8 см). Від стандартних вони відрізняються способом установки – не так на зовнішні сторони, а між стекол, тобто всередині перегородки. За рахунок цього вони мінімально схильні забруднень, і не будуть рухатися і шарудіти на протязі. Управління виконується за допомогою шнура, виведеного через отвір в стіні або рамі на зовнішню сторону. Кут нахилу ламелей регулюється за допомогою спеціальної ручки. У висоту і ширину готові вироби можуть бути до 2 м.
  • Система 50 мм – служить найбільш логічним рішенням для великих отворів. У них застосовується карниз, використовуваний для дерев’яних жалюзі, тому він відрізняється підвищеною жорсткістю і здатний витримувати значне навантаження. За рахунок посиленого каркасу управляти виробом легше. Місце пластикового прута, що повертає ламелі, займають 2 шнура. Сам карниз закривається найбільш підходящим за кольором Валанс. Для заміни драбинки, при бажанні, використовується декоративна тасьма. Готовий виріб може мати в ширину до 2 м і у висоту до 3 м.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі (25 мм)

Горизонтальні алюмінієві жалюзі з шириною ламелей 25 мм є найбільш поширений вид жалюзі. Це універсальний елемент інтер’єру, який чудово підійде для будь-якого приміщення. Велика гамма кольорів дозволить вам вибрати серед нашої колекції саме ті, які найбільш вдало впишуться у ваш інтер’єр.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі з шириною ламелей 25 мм є оптимальною світлозахисної системою дозволяє максимально захиститися від прямого сонячного світла, а за допомогою механізму нахилу ламелей відрегулювати потік природного білого світла.

У темний час доби захистити приміщення від зовнішнього перегляду. Жалюзі горизонтальнільвів алюмінієві є хорошим рішенням не тільки в офісах з проблемами відблисків на моніторах комп’ютерів або екранів ТБ, але також у приватних будинках, де є прагнення до витонченого і сучасного вирішенням інтер’єру.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі (16 мм)

Жалюзі з ламелями шириною 16 мм — найкраще підходять для невеликих вікон і перегородок. У зібраному вигляді жалюзі горизонтальні 16 мм займають 4 мм на кожні 10 см висоти + 4см. Вузькі (16 мм) жалюзі, безперечно, додадуть елегантності будь-якого інтер’єру.

Вузькі жалюзі найбільш органічно будуть виглядати на маленьких вікнах, так як алюмінієва стрічка шириною 16 мм має зовсім інший естетичний вигляд.

Жалюзі горизонтальні системи «ВЕНУС»

Горизонтальні жалюзі «Венус» представляють собою спеціально розроблену для металопластикових та дерев’яних євровікон систему.

У горизонтальних жалюзі системи «Венус» використовується спеціальний верхній карниз, а оригінальна система кріплення дозволяє монтувати жалюзі між штапиками впритул до склопакету.
Елементи кріплення до вікна залишаються непомітними, що робить ці жалюзі ідеальним доповненням до Вашого інтер’єру.

Жалюзі горизонтальні «Венус» мають монокомандне управління: ланцюжок відповідає за поворот і підйом-опускання ламелей.
По краях таких виробіві розташована жилка, яка здійснює фіксацію полотна, усуваючи провисання в положенні провітрювання, відкриванні та закриванні вікна.

Як купити жалюзі?

Всі матеріали, які ми пропонуємо до продажу, представлені на нашому сайті. Якщо у вас є хоч трохи сумнівів у тому, що ви зможете правильно підібрати і встановити горизонтальні жалюзі самі – краще довірити цей процес професійним замірникам і майстрам. Викликаючи нашого майстра, ви тим самим отримуєте гарантію ідеальної установки, а значить і подальшої бездоганної експлуатації.

Купити жалюзі на вікна у Львові можна, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті, а також можна замовити жалюзі заповнивши форму нижче.

Як правильно вибрати жалюзі

Замовити жалюзі у Львові просто!

img-1

ВИ ТЕЛЕФОНУЄТЕ НАМ
АБО ЗАЛИШАЄТЕ ЗАЯВКУ НА САЙТІ

Отримуєте консультацію,
записуєтеся на заміри

img-2

У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС ПРИЇЖДЖАЄ МАЙСТЕР З КАТАЛОГОМ МАТЕРІАЛІВ

Він допомагає вибрати найкращий варіант, заміряє, розраховує вартість замовлення

img-3

ВИГОТОВЛЯЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ В ЗРУЧНИЙ ВАМ ЧАС

Ви приймаєте роботу
і насолоджуєтеся придбанням

Ваше ім'я:

Номер телефону: