Художні жалюзі

1417632910_hv53jkkuzzgОдин з різновидів вертикальних жалюзі— це мультифактурні жалюзі. Сьогодні мультифактурні жалюзі набувають все більшої популярності. Для виготовлення мультифактурних жалюзі використовується відразу декілька матеріалів (пластик, тканина) і різноманітні декоративні елементи. Їх виробництво можливо за індивідуальним замовленням.

Серед різних існуючих варіантів декорації вікон, мультифактурні жалюзі займають особливе місце. Їх унікальність полягає в тому, що на відміну від звичайних вертикальних жалюзі, які служать в основному для захисту квартири від сонячних променів, мультифактурні жалюзі стають ще й  розкішною прикрасою інтер’єру будинку, як у сучасному, так і в класичному стилі.

Поєднання пластика, тканини і декоративних елементів дає можливість замовнику вільно комбінувати сотнями відтінків і десятками варіантів фасону мультифактурних жалюзів. Це унікальна можливість авторської участі у створенні прикраси свого інтер’єру. У творчому процесі створення Мультифактурні жалюзі кожен замовник може втілити свої заповітні мрії, виражені як у різких контрастних, так і в м’яких пастельних тонах.

Звичайні вертикальні жалюзі, хоча і практичні, але не завжди вписуються в затишну домашню обстановку або в інтер’єр дорогих салонів. Ідеальним рішенням стануть мультифактурні жалюзі, які будуть завершальним елементом інтер’єру і підкреслять неповторний стиль. Комбінація тканин і пластиків з дзеркальними вставками дозволяє створити конфігурації будь-якої складності — від арок до ламбрекенів геометричних форм. Жалюзі подібного типу є прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру і вдало підкреслюють неповторність стилю.

Максимальна кількість рівнів у мультифактурних шторах 3 (не більше), основа таких штор може бути тканинна або з пластика.
Для того, що б вікно мало закінчений вигляд, на верхній трак встановлюється декоративний карниз.

Як правильно вибрати жалюзі

Замовити художні жалюзі просто!

Відправте заявку

ВИ ТЕЛЕФОНУЄТЕ НАМ
АБО ЗАЛИШАЄТЕ ЗАЯВКУ НА САЙТІ

Отримуєте консультацію,
записуєтеся на заміри

Замовити майстра

У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС ПРИЇЖДЖАЄ МАЙСТЕР З КАТАЛОГОМ МАТЕРІАЛІВ

Він допомагає вибрати найкращий варіант, заміряє, розраховує вартість замовлення

Встаноалення жалюзі

ВИГОТОВЛЯЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ В ЗРУЧНИЙ ВАМ ЧАС

Ви приймаєте роботу
і насолоджуєтеся придбанням

Ваше ім'я:

Номер телефону: