07 Жов

Жалюзі в сучасному інтер’єрі

Жалюзі в сучасному інтер'єріКожна людина, приходячи додому, неодмінно хоче тільки одного — розслабитися і відпочити. Для реалізації цього задуму будинок повинен бути повністю облаштований всім необхідним, починаючи від приємного для ока кольору шпалер і закінчуючи зручними і стильними меблями.

Від того наскільки правильно і гармонійно підібраний дизайн інтер’єру  залежить повнота вашого відпочинку вдома. Вагоме становище в цьому питанні займає розташування природного та штучного освітлення, а також оформлення вікон.


Читайте також: Жалюзі: модні тенденції оформлення вікон


Можна урізноманітнити інтер’єр кімнати, повісивши на вікна симпатичні гардини зі шторами, але цей варіант більш прийнятний для старшого покоління. А молодим людям, які проживають у Львові найкраще замовити в нашій компанії жалюзі, які, до речі, бувають різних забарвлень, фактур і напрямків (горизонтальні, вертикальні, рулонні та ін.)

Якщо у вас невеликі вікна в досить просторій кімнаті, то краще всього вибирати жалюзі з вертикальним розташуванням ламелей. Такі жалюзі зможуть візуально збільшити розмір вікна, а також допоможуть вам створити і гармонізувати весь простір.

Жалюзі, які ви замовите в нашій фірмі, зможуть цілком замінити звичайні штори, одночасно забезпечивши вільне відкриття стулок вікна. Такі жалюзі чудово доповнять інтер’єр кухні, так як вони мають найрізноманітнішу структуру і текстуру. Цікаво виглядають жалюзі із зображенням, яке буде в залежності від колірної гами або оживляти інтер’єр обраної кімнати, або, навпаки, приглушати занадто яскраві вже присутні в ній фарби. Адже будинок — це головне місце відпочинку, в якому все має бути гармонійно влаштовано.

Якщо у вас невелике приміщення, але з великими вікнами, то можна знову ж таки скористатися дизайнерським нехитрим прийомом. Для цього використовуйте жалюзі з горизонтальним розташуванням ламелей, які будуть ідеально виглядати в кімнаті, де поклеєні шпалери з вертикальними смугами або іншим вертикальним розташуванням малюнка на них. Дана дія буде доречно і для кімнат, обклеєних однотонними шпалерами.

Замовити жалюзі у Львові можна навіть не виходячи з дому. Для цього достатньо наявності у вас вільних п’яти хвилин часу і платоспроможної банківської карти, так само ми працюємо і за готівковим розрахунком. Наші професіонали допоможуть вибрати вам такі жалюзі, які чудово виглядатимуть на вікнах всіх розмірів.

Share this

Leave a reply