04 Вер

Основні особливості сучасних жалюзі або якісна заміна штор

Сучасні жалюзіЕфективно справитися з безліччю завдань, які зазвичай покладені на штори, здатні сучасні жалюзі. Сьогодні покупцеві досить важко розібратися в широкому асортименті запропонованих варіантів.

Величезна конкуренція виробників між собою не завжди забезпечує високу якість жалюзі і комплектуючих до них. Внаслідок цього ринок заповнений виробами, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників різного цінового діапазону і технічних характеристик. На які параметри потрібно покупцеві звертати увагу, перед тим, як придбати виріб?

По-перше, основне призначення жалюзі — здатність захищати приміщення від потрапляння прямих сонячних променів в нього. У даному випадку вони виконують функцію товстих фіранок, але при цьому здатні візуально змінювати дизайн приміщення за рахунок привабливого зовнішнього стилю. Якщо продовжувати порівнювати вертикальні і горизонтальні жалюзі зі шторами, то зауважимо, що вони не порушують циркуляцію повітря в приміщенні і вільно дозволяють проникати в нього чистому повітрю при відповідних регулюваннях вироби.

По-друге, перед придбанням пристрою завжди потрібно оцінити матеріал, з якого воно виготовлені. Якісний матеріал не вигорає під дією сонця при нагріванні. Він не створює перешкод для функціонування віконної конструкції, а також має досить великі можливості регулювання відкриття ламелей. Конструкція сучасних горизонтальних і вертикальних жалюзі надає виробникам можливості, щоб створювати вироби різних форм, кольорів, а також товщини.

Які конструкції жалюзі існують сьогодні:

  • вертикальні
  • горизонтальні
  • касетні жалюзі для вікон ПВХ
  • рулонні
  • рольштори

Отже, тепер штори вже не користуються таким попитом, як це було ще близько 100 років тому. На сьогоднішній день їх ефективно замінюють жалюзі, які значно перевершують своїх предків по багатьом параметрам. Правда, за зайву функціональність вам доведеться переплатити, але воно цього варто. Будь-яка домогосподарка скаже про те, що за сучасними жалюзі легко доглядати: протирати пил, очищати легким рухом руки.

Римські та рулонні аналоги відрізняються особливою вишуканістю. Їх практичність і широка функціональність навряд чи залишить покупця байдужим перед вибором. Купуйте кращі вироби для ваших вікон у професіоналів.

Share this

Leave a reply