Москітна сітка

Москітна сітка

Москітні сітки ціни:

Віконна москітна сітка від 250 грн/м2

Дверна москітна сітка від 350 грн/м2

Ролетна москітна сітка від 620 грн/м2

Сьогодні вже неможливо уявити собі нове, будь то пластикове, або дерев’яне вікно без наявності в ньому сітки москітної.

Cітка москітна надійно захистить Ваш будинок від вторгнення комах, мушок, комарів, а також не дасть проникнути всередину приміщення листю, тополиного пуху, краплям  дощу, пилу.

Сітки москітні легко експлуатувати, так як різні варіанти кріплення дозволяють легко встановлювати і знімати сітку для обслуговування, або на зимовий період, коли температура на вулиці дуже низька.

Доглядати за сіткою москітною також дуже просто. Необхідно в міру забруднення, але не менше двох разів на рік мити її і корпус м’якою губкою з мильним розчином.

Розрізняють декілька видів сіток москітніх: рамкові, дверні, рулонні і антимоскітні сітки.

Наша компанія здійснює виробництво та продаж москітних сіток  у Львові та Львівській області. Комплектуючі для наших сіток володіють високою якістю і надійністю, а наші ціни на москітні сітки не розходяться з якістю. Ми виготовимо протимоскітні сітки будь-якого типу, у відповідності з Вашими побажаннями.

Ваше ім'я:

Номер телефону:

Москітні сітки на вікна та двері

Сучасні антимоскітні сітки, що встановлюються на двері і пластикові вікна – це найбільш ефективний, абсолютно нешкідливий і найпростіший спосіб ізолювати приміщення від будь-яких комах.

  • Це також захист від міського пилу, пуху і випадкових сторонніх предметів, у вигляді недопалків чи іншого небезпечного сміття.
  • Домашні вихованці, які живуть з вами на високих поверхах, будуть огороджені від небезпеки (спеціальна система антикішка).
 • Головна особливість і перевага москітних систем полягає в тому, що вони безперешкодно пропускають повітря і майже повністю сонячні промені, але убезпечують від всього іншого.

Матеріали та конструкції, з яких виготовляються дверні та віконні москітні сітки, дозволяють встановлювати їх на будь-які типи дверей, вікон і терас. Особливості кріплення забезпечують легкість монтажу на літо і демонтажу на зиму або для чищення. А спеціально розроблені матеріали володіють стійкістю до сезонних перепадів температур і іншим погодних впливів.

Рамні, штокові і дверні москітні сітки

  • Рамна система – це найпопулярніша і проста конструкція для захисту від комах, зібрана на рамі з алюмінієвого профілю. Стандартний матеріал полотна – скловолокно зі стібком в 1 мм, що володіє високою стійкістю до хімічного і фізичного впливу.
  • Ми виробляємо два види рамних сіток для вікон – стандартні і посилені системи. У стандартному варіанті при складанні застосовуються пластикові куточки, в посиленому (для великих вікон) – більш міцний алюмінієвий профіль, зістикований для більшої жорсткості алюмінієвими куточками.
  • Штокові сітки зручні тим, що встановлюються зсередини приміщення і їх неможливо зняти зовні, вони часто використовуються на перших поверхах будинків.
 • Дверні москітні сітки служать для захисту балконних дверей і виходів на веранду. Для зручності використання конструкція забезпечується ручками, петлями і магнітними утримувачами.

Рулонні москітні сітки

  • Рулонна москітна система являє собою конструкцію, що складається з направляючого профілю, згорнутого в рулон полотна fiberglass, натяжна пружина, пластикових фіксаторів і поперечної планки з ручками.
  • Рулонна сітка найбільш зручна, коли потрібен прямий доступ до вікна. Система управляється односторонньою ручкою зі шнурком-повідцем.
 • Дверні рулонні сітки враховують особливості експлуатації на дверних отворах – вони зручно відкриваються з обох сторін, мають магнітний фіксатор і забезпечені демпферним механізмом змотування.

Для виготовлення всіх видів москітних систем ми використовуємо тільки високоякісні сертифіковані комплектуючі, завдяки чому наші сітки відрізняються міцністю, естетичністю, зручністю і стійкістю до дії будь-яких зовнішніх факторів. Купити москітну сітку у Львові можна у нас в офісі по вулиці Пасічній 135, а також можна замовити антимоскітні сітки за індивідуальними розмірами

Замовити москітні сітки у Львові просто!

Замовити москітні сітки

ВИ ТЕЛЕФОНУЄТЕ НАМ
АБО ЗАЛИШАЄТЕ ЗАЯВКУ НА САЙТІ

Отримуєте консультацію,
записуєтеся на заміри

Замовити мастра замірника сіток

У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС ПРИЇЖДЖАЄ МАЙСТЕР З КАТАЛОГОМ МАТЕРІАЛІВ

Він допомагає вибрати найкращий варіант, заміряє, розраховує вартість замовлення

Встановлення москітних сіток

ВИГОТОВЛЯЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ В ЗРУЧНИЙ ВАМ ЧАС

Ви приймаєте роботу
і насолоджуєтеся придбанням

Ваше ім'я:

Номер телефону: