19 Сер

Що потрібно знати перед тим, як купити жалюзі на вікна

як купити жалюзі на вікна

Щорічно на ринку з’являються нові будівельні матеріали, які доставляють покупцями велику радість. Коли виникає необхідність придбання жалюзі на пластикові вікна, то слід звернути увагу на горизонтальні види. Перш, ніж приступати до покупки, потрібно вибрати матеріал і дизайн виробу.

В основному жалюзі виготовляються з пластика, металу або щільної тканини. Тканина натуральної якості обійдеться дорожче, ніж звичайний пластик. Слід враховувати також, що пластик допомагає зберігати температурний режим в квартирі. Жалюзі з тканини здатні швидко прийти в непридатність, якщо вони будуть розташовані в кухонному інтер’єрі.

Через інтернет сьогодні не складно знайти компанію, яка займається продажем різних видів жалюзі. Але слід віддати перевагу насамперед професійності фірми, яка надає послуги з монтажу виробів з наданням гарантійного обслуговування, що досягається довгою присутністю компанії на даному ринку, не менше 10-и років.

Втім, перед тим, як піти на будівельний ринок за покупкою необхідно буде скласти певний план і намалювати розміри вікон і розташування жалюзі на пластикові вікна, що досить складно і тягне за собою помилки. Менш енерговитратним і безпомилковим є звернення в компанію, яка забезпечує повний спектр послуг — від дзвінка, до монтажу і якщо буде потрібно, гарантійного обслуговування встановленого виробу.

Якщо ви робите замовлення, то необхідно в ньому вказати розміри вікон. Як правило, кожна фірма має можливість створити індивідуальні вироби під особливі розміри. Ваше завдання полягає в тому, щоб переконатися, що всі пропоновані значення і ціна відповідають дійсному стану справ. Ми рекомендуємо викликати кваліфікованого замірника, для виключення помилок при вимірі.

Фінальним кроком при оформленні угоди є перевірка монтажу і тільки після цього оплачується послуга. Для цих цілей необхідно буде перевірити працездатність механізму опускання і закривання пристрою.

Існують вбудовані і зовнішні види. Перший варіант можна встановити тільки при капітальному ремонті так, як він вимагає наявності в стіні спеціальних пазів для кріплення. В інших випадках вам буде потрібно зруйнувати стіну, щоб зробити в ній спеціальні ходи для кріплення бічних частин жалюзі. Зовнішні види фіксуються зверху поверхні, але при цьому не володіють привабливістю і безпекою порівнянно з внутрішніми аналогами.

Вибираючи жалюзі, не слід забувати про їхню здатність захищати від сторонніх поглядів, сонячних променів, регулювати потік світла в кімнаті. Вертикальні жалюзі візуально збільшують об’єм приміщення, а горизонтальні є більш практичними і простими в обслуговуванні і побуті.

Share this

Leave a reply