25 Сер

Технічні особливості жалюзі та їх функціональність

Технічні особливості жалюзіЖалюзі є ефективною заміною штор, що доведено безліччю покупців. Серед них сьогодні виділяють 4 — и основні варіанти : рулонні, горизонтальні, вертикальні, римські аналоги. Найбільшим попитом на ринку користуються вертикальні варіанти.

Практичність і функціональність пристрою не залишає людину байдужою. У першу чергу потрібно, оцінити їх компактність, яка дозволяє з однаковим успіхом встановлювати вертикальні жалюзі, як у квартирі, так і в сучасному офісі. Головне — ідеально підібрати виріб під дизайн вашого приміщення. В офісі вироби створюють діловий стиль, а вдома — комфорт и затишок. Крім того слід зауважити, що жалюзі не тільки є ефективною заміною штор, але й можуть прикрашати вікно спільно з ними. Комфортну обстановку в приміщенні зможе забезпечити ідеальне поєднання гардин з жалюзі. Величезний асортимент виробів на ринку дозволити вибрати виріб необхідної колірної гамми, а також необхідної форми, яка ідеально підійде до вашого віконного місця. Вони можуть бути оформлені у вигляді дерева або мармуру, що дозволить підкреслити загальний дизайн приміщення.

Основним завдання жалюзі є приховати приміщення від впливу гарячих сонячних променів. Для цих цілей дуже важлива фарба поверхні, яка захистить від нагрівання. Поверхня повинна бути стійка до впливу високих температур, а також при опусканні термометра нижче нульової позначки. Найбільш функціональними є жалюзі з бамбука, алюмінію, а також дерева. Міцність конструкції, екологічність і простий догляд дозволить покупцеві отримати всі підстави для того, щоб вибрати ідеальний виріб для свого будинку.

На сьогоднішній день існують два найбільш популярних види жалюзі :

  • горизонтальні
  • вертикальні.

Відмінність між ними полягає в напрямку ламелей і незначних конструктивних відмінностях. Вертикальні види дозволяють направляти сонячні промені в сторону при повороті ламелей, а горизонтальні — відкриваються і закривають вгору або вниз. При виборі одного з цих виробів слід звернути увагу на потреби приміщення. Якщо потрібно, розширити його простір, то рекомендуємо купити вертикальні жалюзі, а в протилежній ситуації вікна повинні прикрашати горизонтальні аналоги. В особливих випадках можете скористатись римськими або рулонними варіантами.

Share this

Leave a reply