01 Вер

Типи жалі

Типи жалюзіЩільні штори і фіранки, основне призначення яких полягало в захисті від яскравого світла, поступово виходять з застосування і починають виконувати чисто декоративні функції. У сучасному світі на їх місце прийшли жалюзі.

Вони являють скріплені між собою ламелі, які можуть повертатися в різні сторони, створюючи тим самим щільне полотно або ж ледь помітні грати.

Сучасні жалюзі можуть виконувати такі функції — запобігати проникненню яскравого сонячного світла, перекривати доступ для пилу, регулювати насиченість повітря, циркулюючого в приміщенні.

Жалюзі можуть мати різну конструкцію в залежності від розташування ламелей — горизонтальні або вертикальні.

Горизонтальні жалюзі мають горизонтально орієнтовані ламелі. Їх можна повністю або частково піднімати і опускати. Вертикальні жалюзі відрізняються ламелями, які розташовані вертикально. Їх не можна підняти вгору, зате можна повністю зрушити в одну сторону або розсунути симетрично в різні боки.

Жалюзі можуть виготовлятися з різних матеріалів. Існують дерев’яні ламелі, які мають високий ступінь екологічності і мають ефектний зовнішній вигляд. Жалюзі з пластика характеризуються багатством кольорів і відтінків, що дає можливість втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Алюмінієві жалюзі, як правило, мають горизонтальну спрямованість і забезпечують високу міцність і привабливий зовнішній вигляд. Вертикальний варіант таких жалюзі застосовується в лікарнях або на складських приміщеннях, створюючи неперевершений захист від сонячного і теплового випромінювань. Бамбукові ламелі роблять інтер’єр колоритним і незабутнім.

Можлива установка спеціальних фото-жалюзі. При їх повному закритті постає полотно з мальовничою картиною, яка ідеально впишеться в інтер’єр і додасть особливу родзинку такому приміщенню. Завдяки сучасним технологіям фарби малюнка довгий час залишаться такими ж яскравими і насиченими, як і в перший день покупки.

Оригінальним стане створення мультифактурних жалюзі, що представляють об’єднання різних форм і напрямів в одну єдину.

Монтаж жалюзі досить простий. Він не займе багато часу і не створить незручностей, у вигляді відхідних матеріалів.

Наша компанія допоможе зробити правильний вибір і придбати якісну продукцію, що ідеально підходить під Ваш інтер’єр. Ми врахуємо всі індивідуальні побажання і підберемо такі жалюзі, що вони стануть Вашим улюбленим елементом декору.

 

Share this

Leave a reply