25 Сер

Виробник жалюзі у Львові – Сонцевир

Жалюзі з фотоЯкщо ви затіяли ремонт або просто вирішили освіжити вже існуючу обстановку, то не зайвим буде замовити жалюзі в компанії Сонцевир, офіс якої знаходиться у Львові.

Наші жалюзі чудово пропускають через себе сонячне світло, при цьому, не засліплюючи очей і оберігаючи від «вигорання» предмети інтер’єру, але при цьому закривають від сторонніх поглядів внутрішній простір кімнати. Вони можуть бути як з вертикальними, так і горизонтальними ламелями. Якщо раніше для виробництва жалюзі використовувалася деревина і тканина, то сьогодні їх виробляють з металу, пластику або дерева. Сучасні жалюзі більш легкі й оригінальні.

На сьогоднішній день існує просто величезний вибір жалюзі будь-якої текстури, забарвлення і розташування ламелей, а також способів управління ними. Ви можете замовити жалюзі у нас (Львів) і насолоджуватися прекрасною атмосферою гармонії в будинку. Вас не буде відволікати сонячне світло рано вранці з вікна, коли вам не потрібно йти на роботу. Також жалюзі стануть відмінним рішенням для затемнення дитячої, так як у деяких дітей дуже неспокійний сон.

Не менш цікавим дизайнерським рішенням для оформлення вітальні буде розміщення жалюзі з фотозображенням. Замовити жалюзі такого типу можна в нашому офісі.

Дуже гармонійно виглядають жалюзі з горизонтальним розташуванням ламелей, управляти якими може навіть дитина. Для цього достатньо смикнути за ланцюжок, щоб повністю їх згорнути або розгорнути. Можна також використовувати спеціальну паличку, повертаючи яку ви зможете регулювати пропуск світла в кімнату. Замовити жалюзі у Львові можна також, не виходячи з дому. Головне — наявність у вас бажання змінити інтер’єр будинку на краще. Адже будинок — головне місце відпочинку, тому до його благоустрою потрібно підходити дуже відповідально. Жалюзі з вертикальним розташуванням ламелей візуально подовжують кімнату, тому ви можете використовувати їх, якщо у вас невисокі стелі.

Замовити жалюзі у Львові простіше простого. Офіс компанії Сонцевир знаходиться на вулиці Пасічна 135, оф. 202. Вам потрібно знати розмір вікна і подумки уявити, що ви хочете мати в кінцевому результаті, тобто вибрати жалюзі такого кольору, щоб вони не виділялися різко із всього інтер’єру кімнати, а навпаки гармонійно «влилися» в нього. Якщо ви — не зовсім творча людина, тобто не володієте дизайнерським талантом, але хочете мати відмінну освітленість кімнати з гармонійним дизайном інтер’єру в ній, то можете сміливо звертатися до нас. Ми допоможемо вибрати вам жалюзі, які створять комфорт у вашому домі.

Share this

Leave a reply