27 Сер

Як чистити жалюзі?

Як чистити жалюзі?Якщо кілька років тому жалюзі на вікнах квартир і будинків ще викликали якийсь інтерес у людей, то сьогодні вони сприймаються як частина сучасного інтер’єру квартири.

Жалюзі бувають різної форми і можуть виготовлятися з різних матеріалів, що впливає на їх колір і експлуатаційні характеристики. Зазвичай для офісних приміщень вибирають жалюзі з ламелями з алюмінію або пластику, такі жалюзі пропонує придбати компанія Альдрована-Люкс, в той час як для квартир і будинків вибирають жалюзі з тканинними ламелями. Такі жалюзі ви також можете купити у компанії виробника Альдрована-Люкс.

Але незалежно від того, які жалюзі ви оберете для себе, вам рано чи пізно доведеться зіткнутися з необхідністю чищення ламелей. Зробити це не так просто, як здається на перший погляд, але й не настільки вже складно, щоб відразу відмовитися від цієї затії і піти в найближчий магазин для покупки нових ламелей. Робити цього не варто, це по-перше недоцільно, ну а по-друге такі необдумані кроки можуть сильно вдарити по вашому гаманцю.

Розглянемо кілька способів, як можна почистити ламелі :

— Один з найбільш простих і швидких методів повернути ламелям колишній вигляд, це опустити їх в мильну воду, але при цьому не терти руками. Спочатку необхідно зняти ламелі з жалюзі і акуратно згорнути їх у рулони, потім опустити в заздалегідь приготовлену мильну воду, і як згадувалося вище, просто залишити на якийсь час. Відтирати бруд вручну не слід, оскільки через це значно підвищується ризик відшарування захисного шару на ламелях. Після того як ламелі вийняли з води, їх не потрібно витирати, просто відразу повісьте на колишнє місце, вони повинні самі висохнути.

— Другий метод очищення вимагає більшого терпіння і зусиль, але і він самий ощадливий відносно ламелей з усіх можливих. Візьміть пилосос, і за допомогою спеціальної насадки у формі пальчиків, акуратно пройдіть кожну ламель з обох сторін. Для цього вам буде потрібно набагато більше часу, ніж при першому способі, але зате ви гарантовано збережете захисне покриття ламелей. Таким способом можна чистити як пластикові, так і тканинні ламелі.

— Ну і останній метод, він хоч і найбільш простий, але в той же час він і самий ризикований з усіх. Потрібно зняти з ламелей всі зайві деталі і акуратно упакувати в мішечки для дбайливого прання. Потім їх кладуть у пральну машину і перуть на самому дбайливому режимі з можливих. Але і в цьому випадку ніхто не дасть стовідсоткової гарантії того, що після прання ламелі будуть мати колишній вигляд.

Який би метод ви не вибрали, пам’ятайте, що ви завжди зможете купити нові жалюзі у компанії Альдрована-Люкс, якщо щось піде не так при пранні, як ви планували спочатку.

Share this

Leave a reply