13 Жов

Як вибрати жалюзі на вікна

Як вибрати жалюзіЖалюзі на вікна — це великий перелік виробів, виготовлених з різних матеріалів. Але не тільки цим відрізняються жалюзі на вікна, пропоновані нашою компанією.

В асортименті нашого каталогу входять жалюзі з ПВХ елементів, з дерева, алюмінію та інших матеріалів. Якщо говорити про види жалюзі, то вони можуть бути вертикальними або горизонтальними, касетними або рулонними. Крім цього, ще пропонуються жалюзі мотузкові і мультифактурні, тканинні і міжрамні. Такий великий асортимент змусить будь-якого покупця задуматися над питанням, які ж саме жалюзі на вікна свого будинку йому слід придбати.

Вибираючи жалюзі на вікна, слід пам’ятати, для якої кімнати вони призначатимуться. Пластикові аналоги є досить офіціозним, але в той же час, вони недорогі, тому деякі покупці воліють купити цей вид жалюзі. Вони є прекрасним способом захисту будинку від зайвого сонячного світла. Якщо необхідно купити жалюзі для вітальні, спалень або дитячих кімнат, дизайнери рекомендують вибирати тканинні жалюзі. Залежно від колірного рішення, від стилю інтер’єру, можна підібрати ідеальний варіант жалюзі для самих вишуканих і розкішних віталень. Дуже важливе значення при виборі жалюзі має фактура тканини, з якої вони будуть виготовлені. Вона повинна гармонійно поєднуватися з обробкою стін в приміщенні.


Читайте також: Жалюзі для дитячої кімнати


Для того, щоб зробити самобутню обстановку в будинку, вибирають бамбукові жалюзі, які ідеально підійдуть для терас, ванних кімнат у стилі «прованс», для кухонь і коридорів. Вартість бамбукових жалюзі висока, але це не заважає споживачеві вважати їх ідеальним рішенням для свого будинку. У багатьох заміських будинках передбачені робочі кабінети. Вони служать тим простором, де необхідно зберегти діловий стиль, і в той же час, створити затишну обстановку. Для домашніх кабінетів рекомендується використовувати шкіряні жалюзі, але вони досить рідко зустрічаються в асортименті виробників. Тому мешканці заміських будинків вважають за краще встановлювати алюмінієві аналоги в кімнатах, де вони будуть працювати вечорами і у вихідні дні.

Жалюзі на вікна виготовляються за індивідуальними розмірами вікна, тому вони можуть призначатися винятково для конкретного віконного отвору. Тобто, якщо ви обираєте жалюзі для вітальні, то використовувати їх в спальні або дитячій кімнаті не представляється можливим. Таким чином, до їх вибору слід поставитися максимально відповідально, з урахуванням всіх своїх вимог, в тому числі, і в плані вартості.

Share this

Leave a reply