12 Жов

Жалюзі для дитячої кімнати

Жалюзі для дитячої кімнатиДитяча кімната в будинку — це особливе приміщення, що вимагає до себе більш ретельної уваги при виконанні ремонтних робіт, при покупці домашнього текстилю та меблів, а також жалюзі.

Ваша дитина повинна знаходитися в атмосфері затишку і комфорту, в атмосфері краси і своїх улюблених казок. Створюючи інтер’єр в дитячій кімнаті, не забувайте цікавитися у дитини, який вид жалюзі більше подобається — тканинні жалюзі з малюнком або ж фотожалюзі. До речі, другий варіант дає можливість нанести на полотно фото казкового героя або гарного пейзажу. Важливість думки дитини полягає в тому, що саме йому щодня споглядати жалюзі в дитячій кімнаті, меблі та шпалери, тому всі ці деталі інтер’єру повинні гармоніювати між собою, бути максимально безпечними для дитячого здоров’я і привабливими зовні.

Якщо Ви думаєте, що в інтер’єрі дитячої кімнати необхідно застосовувати яскраві тони, то Ви помиляєтеся. Психологи не рекомендують застосовувати в інтер’єрах як дитячих, так і ігрових кімнат занадто яскраві фарби, оскільки вони є подразниками дитячої психіки. Бажано використовувати м’які, постельні тони, відтінки зеленого і жовтого, стримано рожевого та блакитного тони. Такі ж тенденції у виборі колірного рішення характерні для «віконного одягу», в тому числі, для жалюзі. Крім класичних жалюзі, в дитячій кімнаті можна використовувати натуральні бамбукові жалюзі. Вони відмінно підходять під інтер’єри в натуральних тонах, тому стануть незамінними і в кімнаті дитини.


 Читайте також: Фотожалюзі і жалюзі з логотипом


Компанія Альдрована-Люкс пропонує великий асортимент жалюзі вертикальних, горизонтальних і рулонних різних тонів, тому вибрати відповідний варіант для дитячої кімнати в нашому каталозі — не так вже й складно. Навіть, якщо ви самостійно не впораєтеся із завданням, консультанти компанії допоможуть вирішити проблему, підбираючи жалюзі для дитячої кімнати.

Облаштовуючи дитячу кімнату, зверніть увагу, що їх робочий механізм повинен бути максимально зручний у використанні. Справа в тому, що при появі труднощів з відкриванням і закриванням жалюзі, дитина постійно буде вимагати допомоги. Адже йому необхідно звикати до самостійності, до самостійного вирішення питань, які ставлять перед ним обставини. Тому після покупки жалюзі приділіть час і розкажіть дитині про принцип їх роботи, нехай він у вашій присутності навчиться правильно відкривати і закривати цей елемент інтер’єру.

Share this

Leave a reply