25 Сер

Жалюзі для ванної кімнати

Жалюзі для ванноїІснує безліч варіантів для оформлення вікон, в тому числі і у ванній кімнаті, але лише деякі надають вам можливість керувати освітленням, і одночасно сховатися від сторонніх очей. Є тонка грань між пропуском світла і підтриманням необхідного рівня конфіденційності у вашій ванній. У даній статті, ми досліджуємо найпоширеніші варіанти декору вікон в сучасних ванних кімнатах.

Ще не так давно цілком достатнім вважалося звичайне матове скло у вікні ванної кімнати. Але нинішні власники будинків вибирають для більшої універсальності і краси всілякі віконні покриття, які дозволять їм насолоджуватися денним світлом і видом, і при цьому, як і раніше відчувати себе захищеними від можливих поглядів сторонніх.

Декорування вікон у ванних кімнатах може являти собою непросту задачу з причини того, що не всі традиційні тканини і матеріали готові витримати умови високої вологості, перепаду температур і т.д. Будучи практичними, більшість людей уникають фіранок у ванній кімнаті і замість них активно використовують жалюзі. Необхідно відзначити, що не всі матеріали, з яких виготовляються вертикальні і горизонтальні жалюзі будуть доречні у ванній кімнаті. Розглянемо варіанти.

Дерево не терпить вологи, тому дерев’яні жалюзі непридатні для ванної. Спочатку вони можуть виглядати привабливо, але вологе повітря може викликати їх деформацію.

Дуже важливо вибрати віконне покриття, яке зможе протистояти активному впливу вологи. Але якщо ви думаєте, що тільки білі жалюзі можуть вважатися ідеальним варіантом для ванної кімнати, то ви глибоко помиляєтеся, подумайте ще раз. За останні 10-15 років, на ринку з’явилася величезна кількість продуктів в різних стилях і варіантах оформлення — вибір величезний! З’явилися матеріали, які повністю імітують деревину і мають всі позитивні якості пластику. Дані матеріали ідеально підходять для ванних кімнат.

Ви також можете використовувати у ванній алюмінієві жалюзі, так як вони є вологостійкими. Однак, дешеві варіанти алюмінієвих жалюзі можуть бути схильні до корозії.

Як показує практика, деякі види виробів з тканини, такі як, наприклад, рулонні штори і римські штори, також можуть бути придатні для використання у ванній, але в цьому випадку, все багато в чому залежить від використаного у виробі матеріалу. Деякі тканини псуються від вологи, тому ви повинні бути уважні, при виборі тканини.

Враховуючи величезну кількість доступних на ринку варіантів покриттів для вікон у ванній, ми радимо вам орієнтуватися не тільки на свої декоративні переваги, але також обов’язково радитися з фахівцями, які допоможуть вам вибрати найбільш підходящий варіант, що повністю відповідає вашим потребам.

 

Share this

Leave a reply