07 Жов

Жалюзі: модні тенденції оформлення вікон

модні тенденції оформлення віконОформлення вікон є невід’ємним етапом створення єдиного інтер’єру. Раніше, жалюзі використовувалися виключно для оформлення вікон в офісі.

Але, сучасні моделі, які представляє компанія Альдрована-Люкс, можна практично й естетично використовувати в домашніх умовах. Адже жалюзі дозволяють вільно пропускати сонячне світло, тому можна максимально використовувати природне освітлення в приміщенні.

Класикою віконної моди є вертикальні жалюзі. На сьогоднішній день можна вибрати різні конструкції карнизів, які можуть бути представлені вигнутими горизонтальними лініями, арками, трапеціями, що дозволяє встановити їх в отворі будь-якої форми. Традиційне виробництво жалюзі грунтується на використанні різних тканин. Експерти визнали модною тенденцією цього сезону рослинні мотиви, геометричні візерунки та авангард.


Читайте також: Основні особливості сучасних жалюзі або якісна заміна штор


Компанія Альдрована-Люкс має багатий досвід, більше 11 років, у виробництві жалюзі, тому споживачі мають можливість вибрати вишуканий і практичний варіант зі стійких до впливу пилу матеріалів. До таких варіантів відносять жалюзі з вінілу, які частіше виконуються в стилі шовкографії, або жалюзі з тефлоновим покриттям. Прекрасним елементом сучасного інтер’єру можуть стати жалюзі з екоматеріалів, наприклад з дерева. В асортименті компанії є оригінальні моделі, які ви не зустрінете в інших компаніях.

Модні тенденції цього сезону відбилися і на горизонтальних жалюзі. Дуже модними є жалюзі з напівпрозорого пластику. З забарвленням полотна можна сміливо імпровізувати. Також гармонійно вписуються в інтер’єр нові моделі горизонтальних жалюзі з алюмінію і дерева.

Сучасні моделі оснащені системою управління, яка має ряд переваг:

  • зручність в регулюванні положення жалюзі;
  • контроль і регулювання природного освітлення, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію;
  • захист від сторонніх поглядів.

Автоматизація жалюзі грунтується на дистанційному управлінні.

Система автоматизації може бути спрямована на:

  1. Сонячний контроль: з зовнішньої сторони вікна встановлюється датчик, який фіксує рівень сонячного випромінювання, при підвищенні його інтенсивності жалюзі закриваються;
  2. Температурний контроль: датчик встановлюється всередині приміщення і вимірює температуру повітря. Відповідно до запрограмованих даних, жалюзі будуть автоматично відкриватися і закриватися;
  3. Таймер: встановлюється час, коли потрібно відкривати і закривати жалюзі.

 

Share this

Leave a reply