20 Жов

Жалюзі на кухню

Жалюзі на кухнюЖалюзі можуть зробити інтер’єр вашої кухні затишнішим й теплішим. Оформити вікна можна різними варіантами жалюзі.

За формою розрізняють декілька типів жалюзі: горизонтальні або вертикальні, а також рулонні. Найпопулярніші з них — рулонні. Їх можна легко піднімати і опускати у випадку потреби. Якщо у вашому будинку планування таке, що відразу з кухні ви потрапляєте на терасу або на балкон, то цей варіант оформлення підійде вам краще за всі. Вертикальні моделі даного виду товару добре підійдуть для приміщень, які мають стелі з низьким рівнем, вони дозволять візуально підняти висоту стін. А от між двома склопакетами добре розмістити жалюзі горизонтального типу.

Сонцевир виробляє і продає жалюзі, виготовлені з різних вологостійких, що легко миються матеріалів. Якщо мова йде про правильний вибір тканинних жалюзі на кухню, то перед вибором тієї чи іншої моделі виробу вам потрібно переконатися в тому, що воно оброблено особливим складом, який дозволяє їм бути більш вологостійкими. Сонцевир виготовляє і продає також пластикові, алюмінієві та дерев’яні жалюзі. Такі моделі добре використовувати в тих приміщеннях, де присутньо багато випарів.


Читайте також: Як вибрати жалюзі на вікна


З кольором жалюзі вам потрібно визначатися самим, так щоб їх колірна гамма ідеально підходила до кухонного гарнітуру. Так, наприклад, на кухні гарнітур встановлений у вас білий, куточок темний, ідеально в цьому випадку підійдуть жалюзі з кольором під дерево. Під шпалери зі світлими тонами так само ідеально можуть підійти ті ж самі темні жалюзі.

Жалюзі, мають яскраві квітчасті візерунки або яскраві смужки, просто дивовижно виглядатимуть на будь-якій кухні. А якщо на кухні є ще й яскраві декоративні подушки з кольоровим візерунком, то такі жалюзі — це самий оптимальний варіант для облаштування вікна в даному приміщенні. Жалюзі з бежевим відтінком і білого кольору можуть підійти практично до кожного інтер’єру кухні, починаючи від класики і закінчуючи модерном. Вертикальні моделі жалюзі добре використовувати для оформлення вікон в кухнях з низькими стелями, оскільки таким способом ви зможете візуально збільшити площу приміщення.

Коли ви обираєте жалюзі до себе на кухню, то зверніть увагу на якість обраного матеріалу, на його забарвлення і стиль, а також розмір. Тільки в цьому випадку ваша кухня перетвориться до невпізнання, придбає зовсім інший вигляд. На такій кухні навіть готування буде в радість, а під час проведення обідів з усією родиною буде завжди задушевно і весело.

Share this

Leave a reply