02 Вер

Жалюзі подарують море задоволення, як дорослим, так і дітям

Жалюзі подарують море задоволенняЗвичними шторами вже нікого не здивуєш, а якщо зупинити свій вибір на жалюзі, відразу інтер’єр квартири перетвориться і придбає оригінальність. Не вірите? Спробуйте, відразу відчуєте життєрадісність, оригінальність і яскравість.

Багато хто вже використовує недорогі, але власне досить практичні якісні жалюзі в заміських будинках і міських квартирах. Благо, що зараз існує величезний вибір вертикальних жалюзі всіляких забарвлень і розмірів. Добре поєднується звичний усім пластик з бамбуком, зі всілякими тканинами, металом, в тому числі і пластиком. Всілякі жалюзі і в тому числі тканинні рулонні жалюзі, дозволяють створити неповторну картинку з більшості ліній і фігур,  є у продажу вертикальні жалюзі навіть відомих картин. Більш заможні люди, які звикли свій інтер’єр облаштовувати по-особливому, оформляють індивідуальне замовлення на авторській фотографії.
З вищесказаного можна підкреслити універсальність жалюзі, так як вони відмінно вписуються в інтер’єр кухні, вдало виглядають в спальні і чудово підкреслюють обстановку дитячої кімнати. Головне не прогадати з кольором і малюнком. Якщо звернутися до індивідуального замовлення, то можна для кухні вибрати жалюзі з красивим натюрмортом, для спальні — спокійне море з заходом сонця, а для дитячої — мультиплікаційних героїв, які дітям дуже сподобаються і вони не будуть себе відчувати самотніми. Якщо інтер’єр квартири виконаний в більш стриманому стилі, тоді звертаємося до квітів, геометричним і плавним лініям, які здатні не тільки підкреслити оригінальні меблі, але й надати свіжості і легкості приміщенню.
Для тих, хто проживає в малогабаритних тісних квартирах — рятувальним кругом будуть жалюзі саме горизонтального типу. Вони не захаращують простір вікна, чудово доповнять його і будуть радувати безліччю всіляких декоративних елементів.
Споживачі в останні роки дуже часто звертаються до тканинних горизонтальним жалюзі, які всупереч аскетичному стилю, можуть обстановку наповнити романтикою і створять відчуття тепла. Дизайнери все частіше переплітають даний вид жалюзі з органзою і в приміщенні утворюються своєрідні тіні, які дозволяють приміщенню отримати особливий настрій і дають можливість насолоджуватися грайливістю світла. Прихильники східного оформлення для свого приміщення вибирають в основному горизонтальні жалюзі з бамбука, які чудово виглядають в заміському будинку.

Share this

Leave a reply