27 Сер

Жалюзі – походження та типи

Жалюзі - походженняЖалюзі — це особливі штори, що складаються з окремих ламелей, які дозволяють (завдяки можливості регулювання положення і щільності цих ламелей) змінювати як освітленість приміщення, так і його доступність для сторонніх поглядів.

Сама назва «Жалюзі» має французьке походження, і в перекладі означає «ревнощі», — вельми характерно для велелюбних і імпульсивних французів. Сьогодні жалюзі ревно охороняють наш комфорт, і не тільки в офісі, але і вдома, замінивши звичні штори і тюль, що вимагають постійного догляду.

Широке поширення жалюзі обумовлено, перш за все, можливістю створювати необхідний рівень освітлення в приміщенні без особливих зусиль. Ще одна перевага жалюзі — те, що вони не займають місця і легко встановлюються, незалежно від розмірів підвіконня і карниза. Деякі види жалюзі можна кріпити навіть на стіни. При цьому ці «сучасні штори» відмінно вписуються в будь-який інтер’єр, так як представлений сьогодні асортимент задовольнить будь-які потреби.

Різновидів жалюзі існує безліч. Самий простий вибір — між вертикальними, горизонтальними або рулонними, відповідно до розташування ламелей або полотна цілком (рулонні жалюзі). А ось визначитися з матеріалом вже складніше. Жалюзі можуть бути з пластику, дерева, бамбука або тканини, всі вони відрізняються різною щільністю і дизайном. Пластик відмінно підходить для офісу, так як з одного боку добре вписується в діловий інтер’єр, з іншого — легко миється. Для будинку можна вибрати вироби з бамбука або дерева, якщо ви віддаєте перевагу близькості до природних мотивів. Такі жалюзі надають будинку особливу чарівність, але треба бути уважним: бамбукові жалюзі  часто закриваються не повністю і призначені для розсіювання сонячного світла, тому їх часом використовують у купі з щільними шторами, або встановлюють у тих приміщеннях, де немає необхідності повного затемнення, наприклад, на кухні. Тканинні жалюзі — це простота уяви і реалізація будь-яких дизайнерських ідей. Прозорість, фактура, забарвлення тут можуть бути на будь-який смак. Тканинні жалюзі не просто допомагають досягти оптимальної освітленості кімнати, але стають частиною інтер’єру чи навіть його головним акцентом.

Компанія Альдрована-Люкс вже багато років пропонує своїм покупцям жалюзі власного виробництва. Ми не тільки використовуємо найсучасніше обладнання, щоб досягти максимальної якості, але і стежимо за тим, щоб кожен наш клієнт легко підібрав саме ті жалюзі, які будуть радувати його багато років.

Share this

Leave a reply