03 Вер

Жалюзі — загальний вигляд приміщення

Жалюзі тканинніБудь-кому хочеться жити і працювати в оточенні стильних, модних, сучасних речей. Від того, чим будуть задрапіровані дверні та віконні отвори, багато в чому залежить загальний вигляд приміщення.

Хотілося б, щоб оздоблення для вікон було не тільки красивим і відповідало останнім віянням моди, а й було зручно в експлуатації і не було б «пилозбірником», як звичайні штори. Враховуючи всі ці побажання, світові дизайнери створили елемент віконної декорації — жалюзі.

Цей сучасний вид декору допоможе сховатися в квартирі від палючого липневого сонця, яскравих січневих променів, дозволить у вихідні поспати довше, так як ранкове світло і шум вулиці не будуть проникати в спальню.

Жалюзі відрізняє матеріал, з якого вони зроблені, вид підйомного механізму, тип розташування ламелей (вертикальний або горизонтальний ), різноманіття кольорів. Горизонтальні жалюзі дуже практичні. За допомогою них легко регулювати ступінь освітленості в приміщенні. Вертикальні, крім свого прямого обов’язку — захисту від променів сонця, знизять ступінь звукоізоляції в квартирі. Вертикальні і горизонтальні жалюзі виробляють з найрізноманітніших матеріалів. Бувають бамбукові, алюмінієві, ламіровані, дерев’яні, а також пластикові, перфоровані і тканинні жалюзі. Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то ми підберемо вам найвдаліший вид декору для вікон. Наші дизайнери допоможуть визначитися вам з колірним рішенням, підйомним механізмом, матеріалом для ваших майбутніх жалюзі. Кваліфіковані майстри виготовлять новий наряд для ваших вікон, який не тільки ідеально впишеться в оздоблення всієї кімнати, а й буде легкий і простий у використанні.

Тканинні ролети — один з найпоширеніших видів жалюзі. Їх зазвичай виготовляють з льону, бавовни, або шовку. Виходячи з смакових пристрастей і фінансових можливостей, кожен покупець може придбати те, що більше підходить саме йому. Можна купити жалюзі з дорогих тканин — бельгійських, французьких, а можна зупинитися і на дешевшому «китайському» варіанті.

Ще одна незаперечна перевага жалюзі в тому, що їх легко чистити. Ламелі для цих виробів просочуються спеціальними речовинами, що перешкоджають забрудненню й запиленню. Допомагають впоратися з цим завданням і антистатичні просочення. Якщо вироби з часом запилилися, їх досить просто протерти вологою ганчірочкою, а тканинний варіант ламелей — випрати в теплій воді.

 

Share this

Leave a reply