17 Сер

Жалюзі для кухні

jaluzi_vert_alum1Дуже часто нам доводиться вибирати між функціональністю та модними напрямками, але є способи, щоб об’єднати обидва цих важливих елементи у Вашому домі.

В оздобленні кухонних вікон необхідно враховувати те, що повітря цього приміщення може бути насичене гарячими парами, бризками жиру і харчовими запахами. І при цьому, ми хочемо, щоб наша кухня, була оформлена не менш красиво, ніж всі інші частини нашого будинку.

Не хвилюйтеся. Існує безліч варіантів кухонних жалюзі, які допоможуть забезпечити необхідний рівень конфіденційності, з легкість керувати світлом в приміщенні, але при всьому цьому, мають дуже привабливий вигляд.

Матеріали

Жалюзі виготовляють із пластику, металу або дерева. Також вважається, що вінілові жалюзі є на ринку найбільш економічним і зручним варіантом жалюзі для кухні. Це робить їх ідеальним вибором для тих, хто має обмежений бюджет і не хоче витрачатися на більш дорогі продукти.

Алюмінієві жалюзі — це ще один практичний варіант для використання в кухні. Вони міцні і відмінно вписуються в сучасний дизайн.

Обидва варіанти — як вінілові, так і алюмінієві жалюзі, легко утримувати в чистоті, вони вимагають мінімального регулярного догляду.

Дерев’яні жалюзі є одним із заключних варіантів при виборі жалюзі для кухні. Вони бувають різних видів, з широкими або вузькими рейками і є досить міцними. На сьогоднішній день, білі дерев’яні жалюзі є дуже популярними, оскільки вони екологічні і при цьому мають традиційний вигляд. Дерев’яні жалюзі виготовляються з різних порід дерева і можуть бути пофарбовані, щоб відповідати або навпаки контрастувати з кухонними меблями.

Очищення Жалюзі

Одна з найскладніших речей в кухні — це  чисті жалюзі. Жалюзі вимагають регулярного очищення від пилу, крім того, що в кухні є безліч інших забруднювачів. Просто пил можна видалити серветкою, за допомогою повітря з фена або за допомогою пилососа. Так ви приберете більшу частину пилу.

Для глибокого очищення вінілу або металевих жалюзі, найпростіший спосіб — це просто замочити їх в розведеній рідині для миття посуду. Після того, як вони відмокнуть протягом години, їх необхідно просто промити і струсити надлишки води. Будьте особливо уважні з металевими жалюзі, переконайтеся, що вони повністю висохли. Так ви зможете уникнути іржі.

Дерев’яні жалюзі не можна занурювати у воду. Однак, ви можете скористатися вологою тканиною. Радимо використовувати якісні поліролі для меблів або спеціальний віск, які захищають деревину і запобігають накопиченню жиру і бруду.

Регулярне очищення і обслуговування, допоможуть зберегти жалюзі на вашій кухні в привабливому вигляді протягом багатьох років.

Share this

Leave a reply